در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه دوازدهم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی از بخش های مختلف نمایشگاه گردشگری بازدید کرد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آخرین روز از نمایشگاه گردشگری نیز با حضور در محل دائمی نمایشگاههای تهران از غرفه های چند استان بازدید کرد.

در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه دوازدهم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی از بخش های مختلف نمایشگاه گردشگری بازدید کرد

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ بازدید خود را از غرفه های استان کردستان آغاز کرد.

مونسان در این بازدید گفت: «کردستان در زمینه های گردشگری سلامت، فرهنگی و طبیعت گردی در غرب کشور سرآمد است.»

مونسان با تاکید بر ظرفیتهای کردستان در حوزه طبیعت گردی افزود: روند ایجاد بومگردی ها در استان کردستان باید با سرعت بیشتری دنبال شود.
او همچنین از اقدامات و طرحهای گردشگری الکترونیک کردستان تقدیر کرد.

در این بازدید سید محسن علوی مدیرکل میراث فرهنگی کردستان با تشریح کامل بخشهای مختلف غرفه های کردستان، از برنامه ریزیهای آتی در زمینه توسعه گردشگری سلامت، طبیعت گردی و گردشگری الکترونیک در استان خبر داد.

معاون رئیس جمهوری همچنین از غرفه استان آذربایجان شرقی بازدید کرد.

مونسان از غرفه فرش دستباف، سفال، سوغات تبریز، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری آذربایجان شرقی بازدید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از غرفه های متنوع آذربایجان غربی، جاذبه ها و ظرفیتهای این استان را قابل توجه دانست.

مونسان با تاکید بر معرفی و تبلیغات پتانسیل های گردشگری آذربایجان غربی گفت: «این استان جاذبه های بسیاری دارد که می تواند به مقصد گردشگران و طبیعتگردان تبدیل شود.»

مونسان در پایان از چند غرفه استان خراسان رضوی بازدید کرد./میراث آریا

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»