دبیر جامعه هتلداران ایران مطرح کرد ؛حمایت و بها دادن به بخش خصوصی تنها در حوزه ی شعار است / جامعه هتلداران ایران یک تشکل مقتدر در سطح کشور می باشد

دبیر جامعه هتلداران ایران در حاشیه جلسه کارگروه بازنگری اساسنامه جامعه هتلداران ایران که به میزبانی هتل معین فومن در استان گیلان برگزار شد ،مطرح کرد ؛حمایت و بها دادن به بخش خصوصی تنها در حوزه ی شعار است

دبیر جامعه هتلداران ایران مطرح کرد ؛حمایت و بها دادن به بخش خصوصی تنها در حوزه ی شعار است / جامعه هتلداران ایران یک تشکل مقتدر در سطح کشور می باشد

به گزارش روابط عمومی جامعه هتلداران گیلان ، کامیار اسکندریون دبیر جامعه هتلداران ایران گفت : جامعه هتلداران ایران یکی از تشکل های مقتدر و قوی در کشور است و تعاملی که با بخش دولتی دارد در هیچ یک از تشکل ها و NGOها وجود ندارد.
وی افزود : تاثیرگذاری این تشکل به مدیریت کلان کشور و اعتقادی که مدیران به این بخش دارد بر می گردد.
اسکندریون ادامه داد : اگر کسانی که متولی امور هستند بپذیرند که علم حوزه ی هتلداری و گردشگری فقط در فعالان این عرصه نظیر جامعه هتلداران وجود دارد ،فعالیت ها رنگ دیگری به خود میگیرد.
وی با بیان اینکه در بیشتر کشورهای دنیا اهمیت ویژه ای برای بخش خصوصی قایل هستند عنوان کرد : پیشرفت از طریق رونق بخش خصوصی در بیشتر کشورهای جهان نهادینه شده اما در کشور ما رسیدن به این باور سخت است.
وی تاکید کرد : حمایت و بها دادن به بخش خصوصی تنها در حوزه ی شعار است اما اینکه در حوزه ی عمل چه میزان اجرایی شده خود قابل تامل می باشد.
اسکندریون ضمن قدردانی از جامعه هتلداران استان گیلان به جهت میزبانی جلسه ی کارگروه بازنگری اساسنامه جامعه هتلداران ایران گفت : جامعه هتلداران گیلان یکی از بهترین جوامع استانی هتل داری کشور است و تعامل نزدیکی با جامعه هتلداران ایران دارد .
وی در پایان اظهار داشت : امیدوارم که فعالیت همکاران هتلدار در این استان هر روز پر رونق تر شود و ضریب اشغال بالایی داشته باشند.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»