رییس جامعه هتلداران گیلان ؛بازنگری اساسنامه در جهت منافع ذینفعان و آینده نگری صورت می گیرد

حسن مهرور اصلی رییس جامعه هتلداران گیلان در جلسه ی کارگروه بازنگری اساسنامه جامعه هتلداران ایران که به میزبانی استان گیلان در هتل معین فومن برگزار شد ،اظهار داشت : منافع ذینفعان جامعه هتلداران ایران در بازنگری اساسنامه این جامعه ،لحاظ شده است.

رییس جامعه هتلداران گیلان ؛بازنگری اساسنامه در جهت منافع ذینفعان و آینده نگری صورت می گیرد

به گزارش روابط عمومی جامعه هتلداران گیلان ، حسن مهرور اصلی رییس جامعه هتلداران گیلان در جلسه ی کارگروه بازنگری اساسنامه جامعه هتلداران ایران گفت : بازنگری اساسنامه و توجه به برخی از بندهای آن به جهت بروز کردن مواد قانونی است که جامعه هتلداران کشور در سالهای آتی نیازمند آنان خواهد بود .
وی با بیان اینکه حوزه ی گردشگری کشور هر روز دستخوش تغییرات و گسترش است ،عنوان کرد : هدف از بازنگری این است که اساسنامه طوری طراحی گردد که برای آینده مفید واقع شود .
مهرور با اشاره به معضلاتی که جامعه هتلداران بعضا با آنها روبرو هستند ، ادامه داد : خانه مسافرها و اقامت گاههای غیر مجاز در استانهای مختلف خصوصا استانهای شمالی موجب کم رونق شدن چرخه ی اقتصادی هتل ها شده اند و با وجود اینکه بارها توسط هتلداران این بحث عنوان شده است اما همچنان تصمیم درستی برای ساماندهی این موضوع صورت نگرفته است.
وی با تشکر از زحمات اعضای هیات مدیره جامعه هتلداران ایران گفت : از جناب آقای حمزه زاده مدیر عامل محترم جامعه هتلداران ایران به جهت حسن اعتماد ایشان به این گروه برای بازنگری اساسنامه تشکر می کنم.
مهرور همچنین از میزبانی خوب هتل معین فومن و مالک و مدیر محترم این هتل قدردانی کرد.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»