عضو هیات مدیره جامعه هتلداران قزوین: تشکل جامعه هتلداران ایران یکی از تشکل های قوی در سطح کشور است

سید جلال هاشمی عضو هیات مدیره جامعه هتلداران قزوین در گفتگویی اظهار داشت : تشکل جامعه هتلداران ایران یکی از تشکل های قوی درسطح کشور است.

عضو هیات مدیره جامعه هتلداران قزوین: تشکل جامعه هتلداران ایران یکی از تشکل های قوی در سطح کشور است

به گزارش روابط عمومی جامعه هتلداران گیلان ، سید جلال هاشمی عضو هیات مدیره جامعه هتلداران استان قزوین در گفتگویی در خصوص تشکل جامعه هتلداران کشور اظهار داشت : تشکل جامعه هتلداران کشور تشکل قوی در کشور است اگر چه در گذشته کارکردهای ضعیفی داشته است اما در سالهای اخیر این تشکل به سمت پر رنگتر شدن پیش می رود .

وی افزود : هتلداران و آژانس های هواپیمایی بیشترین فعالیت دربخش گردشگری کشور انجام می دهند و اگر بتوانیم این بخش را به اصول برسانیم فعالیت مثمر ثمری انجام داده ایم.

هاشمی در زمینه ی جلسه ی کارگروه بازنگری اساسنامه جامعه هتلداران کشور به میزبانی گیلان گفت : این جلسه به منظور بازنگری اساسنامه برای سالهای آتی است و نکته هایی که در خصوص بندهای اساسنامه مطرح می شود بسیار حایز اهمیت است .

وی خاطر نشان کرد : نشست هایی که در این مورد برگزار می شود بسیار خوب و کارشناسی است و تغییرات برخی از بندها از روزمرگی جامعه هتلداران پیشگیری می کند و باعث رونق فعالیت جامعه هتلداران کشور خواهد شد .

 

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»