مدیر عامل جامعه هتلداران گیلان : تقویت صنعت هتلداری موجب برون رفت از رکود اقتصادی در حوزه گردشگری خواهد بود

جواد عباسی مدیر عامل جامعه هتلداران گیلان گفت :تقویت صنعت هتلداری موجب برون رفت از رکود اقتصادی در حوزه گردشگری خواهد بود

مدیر عامل جامعه هتلداران گیلان : تقویت صنعت هتلداری موجب برون رفت از رکود اقتصادی در حوزه گردشگری خواهد بود

جواد عباسی مدیر عامل جامعه هتلداران گیلان در حاشیه ی نخستین همایش جامعه هتلداران گیلان در خصوص برگزاری این همایش اظهار داشت : همایش امروز پیرامون بررسی چالش های صنعت گردشگری استان و بیان دغدغه های فعلی سرمایه گذاران حوزه ی گردشگری استان و یافتن راهی برای برون رفت از چالش های فعلی صنعت هتلداری است.
وی افزود : این همایش با حمایت کمیسیون بازاریابی جامعه هتلداران گیلان و با حضور اعضای محترم جامعه هتلداران گیلان شامل 120 هتل و هتل آپارتمان استان و مقامات استانی و کشوری برگزار می شود.
عباسی تصریح کرد : این همایش نخستین گردهمایی با نگاه ویژه به مقوله صنعت هتلداری در گیلان است و هدف دیگر از برگزاری این همایش این است که ظرفیت های موجود در بخش خصوصی به اطلاع و آگاهی بخش دولتی رسانده شود  و از پتانسیل این صنعت برای خارج شدن از رکود و مشکل بیکاری بهره گیری گردد.
وی در پایان گفت : بی شک تقویت صنعت هتلداری می تواند نقش بسیار زیادی در رونق اقتصادی  و مقابله با تحریم های ظالمانه آمریکا که این روزها اقتصاد کشور را تهدید می کند ، داشته باشد.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»