رییس هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان : دولتمردان توجه ویژه به سرمایه گذاران صنعت گردشگری داشته باشند / صنعت گردشگری راهی به سوی رونق اقتصادی کشور است

رییس هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان گفت : دولتمردان توجه ویژه به سرمایه گذاران صنعت گردشگری داشته باشند / صنعت گردشگری راهی به سوی رونق اقتصادی کشور است

رییس هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان : دولتمردان توجه ویژه به سرمایه گذاران صنعت گردشگری داشته باشند / صنعت گردشگری راهی به سوی رونق اقتصادی کشور است

حسن مهرور اصلی رییس هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان در نخستین همایش جامعه هتلداران گیلان ضمن خیر مقدم به حضار و مدعوین اظهار داشت :استان گیلان دارای 130 هتل و هتل آپارتمان می باشد و به مشتریان و گردشگران ارایه خدمت می کنند.

وی افزود : طرح مسافر کاشانه یکی از مواردی است که صنف هتلداران استان گیلان را متضرر کرده است .

مهرور ادامه داد : ظرفیت های گردشگری استان گیلان هنوز نتوانسته است گره ای از مشکلات متعدد این صنف حل کند .

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت صنعت گردشگری افزود : صنعت گردشگری باید در جهت رونق اقتصادی کشور حرکت کند تا اقتصاد کشور از وابستگی به صنعت نفت دور شود .

وی با بیان اینکه دولتمردان باید توجه بیشتری به سرمایه گذاران این صنف داشته باشند گفت : دغدغه های هتلداران و سرمایه گذاران حوزه گردشگری بسیار زیاد است و نیازمند عنایت ویژه ی مسوولین در این زمینه هستیم .

رییس هیات مدیره جامعه هتلداران استان گیلان در خصوص فعالیت های جامعه هتلداران گیلان اظهار داشت : در سه ماهه گذشته 115 جلسه ی کاری توسط هیات مدیره جامعه هتلداران استان گیلان برگزار شده است  و این نشان دهنده ی دلگرمی و انگیزه ای است که اعضای هیات مدیره به ما می دهند .

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»