مدیر هتل لیوادر تالش و عضوهیات مدیره جامعه هتلداران گیلان ؛ هتلداران نیازمند حمایت دولت و مسوولین / هتل ها موجب امنیت خاطر مسافران از نظر اقامتی هستند

مدیر هتل لیوادر تالش و عضو هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان گفت : هتل ها موجب امنیت خاطر مسافران از نظر اقامتی هستند

مدیر هتل لیوادر تالش و عضوهیات مدیره جامعه هتلداران گیلان ؛ هتلداران نیازمند حمایت دولت و مسوولین / هتل ها موجب امنیت خاطر مسافران از نظر اقامتی هستند

به گزارش روابط عمومی جامعه هتلداران گیلان ، هدایت حقیقی مدیر هتل لیوادر تالش درخصوص فعالیت هتلداری اظهار داشت : از 16 سالگی در هتل های تهران فعالیت کرده ام و در قسمت های مختلف آموزش دیدم و عملی کار می کردم. ازسالهای 57 به بعد مدیر هتل و مدیر مهمانسرا بودم و تجاربی را کسب کردم.

وی افزود : در سال 88 موفق به راه اندازی هتل لیوادر در هشتپر تالش شدم ،علاقمند به کار هتلداری هستم  و افتخار می کنم که از بدو نوجوانی به فعالیت در هتل ها پرداخته ام.

وی ادامه داد :  بعضی خدماتی که باید توسط دولت در زمینه ی هتلداری بسترسازی شود راضی کننده نیستند و شاید بتوان گفت که مسوولین در خصوص این بحث تجارب چندانی ندارند. با توجه به اینکه وقتی نام " هتل " بیان می شود شنونده احساس امنیت و آرامش می کند و در واقع هم این چنین است.

هتل ها با امکانات رفاهی و پذیرایی که دارند به مسافران آرامش خاطر را هدیه می کنند.

حقیقی تاکید کرد : متاسفانه در حال حاضر شرایطی به وجود آمده که خانه مسافرها رقیب هتل ها شده اند و خانه کاشانه ها به عقیده بنده از نظر اجتماعی مطرود هستند و نمی شود اعتماد کرد به شرایط  اتاقی که توسط یک فرد عادی به مهمان اجاره داده می شود .نتیجه اش این می شود آن مهمان نهایتا با ناراحتی سر از پاسگاه و بیمارستان در می آورد چون هیچ ضمانت امنیتی وجود ندارد.اما اگر همان مهمان در هتل اقامت کند از شرایط امن و مطلوب بهره گیری خواهد کرد.

 

وی اظهار داشت : مسوولین باید توجه ی ویژه ای به هتلداران و فعالین این عرصه داشته باشند چون این صنعت ،یک صنعت بسیار مهم است و نیازمند حمایت مدیران می باشد .اکثر هتلداران نیازمند حمایت خاص بانک ها از این صنف هستند متاسفانه بسیاری از فعالین این عرصه با معضلات بانکی دست به گریبان هستند و بحث خانه مسافرها نیز بر کسب درآمد  هتل ها تاثیر می گذارد.

حقیقی در زمینه ی هتل لیوادر تالش عنوان کرد : هتل لیوادر در شهر هشتپر تالش در دامنه ی کوه واقع شده است و از جهت های مختلف چشم انداز زیبایی به مناظر طبیعی دارد . هتل لیوادر با 22 اتاق و 62 تخت با تجهیزات مناسب در خدمت مسافرین عزیز می باشد.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»