مدیر هتل جهانگردی لاهیجان و عضو هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان ؛ بحث آموزش کارکنان هتل ها در سال 98 از سوی جامعه هتلداران گیلان دنبال می شود

مرتضی محمودیان مدیر هتل جهانگردی لاهیجان و عضو هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان ؛ بحث آموزش کارکنان هتل ها در سال 98 از سوی جامعه هتلداران گیلان دنبال می شود

مدیر هتل جهانگردی لاهیجان و عضو هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان ؛ بحث آموزش کارکنان هتل ها در سال 98 از سوی جامعه هتلداران گیلان دنبال می شود

به گزارش روابط عمومی جامعه هتلداران گیلان ، مرتضی محمودیان مدیر هتل جهانگردی لاهیجان و عضو هیات مدیره ی جامعه هتلداران استان گیلان در گفتگویی اظهار داشت :

مدت 23 سال است که مشغول فعالیت در عرصه ی هتلداری می باشم و از سال 76 وارد عرصه ی هتلداری شدم در ابتدای امر به عنوان مدیر مالی هتل جهانگردی و از سال 83 مدیر مجموعه انتخاب شدم .هتل جهانگردی لاهیجان جزو هتل های ایرانگردی و جهانگردی است و وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی می باشد .

وی در خصوص عمده مشکلات هتلداران استان گیلان افزود : معضل اصلی هتلداران در شرق گیلان بحث مسافر کاشانه هاست و یک معضل اساسی برای مجموعه بنده و سایر مجموعه ها و هتلداران محسوب می شود و متاسفانه معضل مسافر کاشانه ها در استان گیلان حل نشده باقی مانده است.

محمودیان ادامه داد : از طرف جامعه هتلداران گیلان مکاتبات زیادی در خصوص خانه مسافرها انجام شد،  در انتهای سال 97  دو جلسه متشکل از هتلداران لاهیجان و رودبنه  و نماینده میراث فرهنگی شهرستان آقای پور حسن و نماینده ی فرماندار برگزار شد ،اما تصمیماتی که در جلسه ی آخر اخذ شد آنچنان مورد انتظار ما نبود و امیدوارم که در سال 98 با تداوم این جلسات به خروجی مناسبی برسیم.

محمودیان  فعالیت های جامعه هتلداران گیلان گفت : بنده به مدت چند دوره عضو هیات مدیره جامعه هتلداران گیلان هستم و فعالیت این دوره از هیات مدیره ی جامعه هتلداران گیلان را بهتر از دوره های قبل میبینم

وی در زمینه ی افق فعالیت های گردشگری در گیلان عنوان کرد :  امیدوارم همانطور که رونق بحث گردشگری به عنوان یک رویکرد در نظر گرفته شده و مورد حمایت است ، ان شاالله این روند برای جامعه هتلداران گیلان نیز روند رو به رشدی باشد .

وی با اشاره به بحث استانداردسازی و آموزش کارکنان هتل ها افزود : آموزش بحث اساسی هتل هاست و جامعه هتلداران گیلان نیز در این مورد می تواند به هتل های استان کمک کند و امیدوارم که بتوانیم این بخش را در سال 98 پر رنگ تر کنیم.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»