به جهت بررسی مشکلات و موانع حوزه گردشگری؛ فرماندار شهرستان رشت با جامعه هتلداران گیلان و فعالان گردشگری دیدار کرد

جلسه ی بررسی مشکلات و موانع حوزه گردشگری واحدهای تحت پوشش شهرستان رشت با حضور فرماندار شهرستان رشت و مدیران تاسیسات گردشگری در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد.

به جهت بررسی مشکلات و موانع حوزه گردشگری؛ فرماندار شهرستان رشت با جامعه هتلداران گیلان و فعالان گردشگری دیدار کرد

میر شمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به فعالان گردشگری استان و شهرستان اظهار داشت : برای ایجاد رونق اقتصادی باید زیر ساخت های حوزه ی گردشگری را توسعه دهیم و این ممکن نیست مگر با حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری که در این راه تلاش می کنند .
وی با بیان اینکه حفظ و رونق بخشی زیر ساخت های گردشگری گیلان بسیار حایز اهمیت است ، گفت : در فرمانداری شهرستان رشت این برنامه را در دستور کار قرار داده ایم که با صنوف مختلف نشست هایی داشته باشیم و از نزدیک با معضلات آنان آشنا شده و در حد توان با هماهنگی و تعامل دستگاههای اجرایی ، استانداری و در بعد وسیعتر از طریق نمایندگان مجلس این مشکلات را مرتفع کنیم و باری از دوش سرمایه گذاران برداریم.

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»