با صدور پیامی رئیس جامعه هتلداران ایران از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی قدردانی کرد

رئیس جامعه هتلداران ایران با صدور پیامی از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، قدردانی و تشکر کرد.

با صدور پیامی رئیس جامعه هتلداران ایران از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی قدردانی کرد

در پیام جمشید حمزه‌زاده رئیس جامعه هتلداران ایران خطاب به علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آمده است:

« احتراماً ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک روز جهانی گردشگری از حضور حضرتعالی، معاونان و مدیران کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جمع هتلداران، تشکل‌های گردشگری سراسر کشور که با همدلی، همبستگی و یکپارچگی با حضور حداکثری خود از همه اقوام و اقشار، تعلقات خاطر خود را به این صنعت اظهار داشتند، کمال تشکر را داریم.

تصمیم سازمان محترم میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اختصاص اولویت به همایش سراسری هتلداران ایران و عدم برگزاری همایش سراسری روز جهانی گردشگری را ارج می‌نهیم و آن را در جهت اعتلای هر چه بیشتر این صنعت، می‌دانیم.»/میراث آریا

آخرین اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات بازرسین
مجمع عمومی عادی سالیانه جامعه هتلداران گیلان، در ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/08/04 در مهمانسرای المپیک رشت برگزار می گردد.
پیام نوروزی
پیام تبریک مدیر عامل جامعه هتلداران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن سال 1396
پیام تبریک جامعه هتل داران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
هیات مدیره جامعه هتل داران گیلان درپیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه خبری استان گیلان تبریک گفت.
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد؛ رشد گردشگران ورودی به کشور به‌رغم تمام تهدیدهای بین‌المللی
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «گردشگری ورودی در ایران در یک سال اخیر به رغم تمام تهدیدهای بین المللی به ویژه در ماه های اخیر، رشد مطلوبی را تجربه کرد. ورود گردشگران خارجی تنها در پنج‌ماه نخست امسال ۴۵ درصد رشد داشته است و بیش از 3 میلیون و 140 هزار نفر از فروردین‌ تا مردادماه ۹۷ به ایران سفر کردند.»